Time To Game
Udělejte si čas na hry
Po staletí vládnou hlubinám oceánu jedinečná stvoření, jež nemají sobě rovného. Jejich království zvané Abyss je respektováno všemi spojeneckými rasami, které jsou vděčné za ochranu před děsivými monstry z hlubin. Brzy ale bude královský trůn prázdný… proč nebýt ten další, kdo na něj usedne?
Abyss je desková hra z podmořského prostředí o mocenském boji s překrásnými ilustracemi.
Obrázky pro eshopy ke stažení
Pravidla ke stažení
Trailer
Človíčci z lesa našli úkryt v opuštěné zahradě, aby tam postavili nové město. Během pár týdnů se dřevěné bedny proměnily v apartmány, staré tranzistorové rádio na klub, konvice na kávu ve zvonici... A krátce poté se jednotlivé klany snaží ovládnout město všemi možnými způsoby: slíznutím smetany za dokončení společných projektů, přebráním kontroly nad částí zahrady, plněním tajných misí nebo dokonce napadáním budov protivníků.
Vaše volby mají přímý dopad na dalšího hráče. Je jen na vás, kdo ponese následky!
Obrázky pro eshopy ke stažení
Pravidla ke stažení
Co kdyby vznik Země proběhl jinak? Ve hře Ecos™ se stanete přírodními silami, které tvoří planetu. Každý má však rozdílnou představu o její velkolepé podobě. Dostanete šanci formovat a utvářet svět, který je trochu odlišný od toho našeho. Jakým krajinám, biotopům a druhům se bude dařit, bude záležet jen na vás.
Ecos™ je simultánní hra pro 2-6 hráčů. Zvěstovatel vytahuje z pytlíku kameny elementů, které mohou hráči použít k dokončení svých karet a tím formovat vznikající kontinent dle svých představ.
Obrázky pro eshopy ke stažení
Pravidla ke stažení
Hluboko v horách bylo objeveno město... Ale nikdo se neodváží ho prozkoumat, dokud nebude zmapováno! Konečně mise hodna archeologa s vysokým stupněm logického myšlení jako jste vy. Dedukční hra v dechberoucím provedení.
Podklady pro eshopy ke stažení

Kde koupit naše hry

Pořádáme deskoherní festival "PORTÁL", kde prezentujeme na více než 30 herních stolech hry od předních českých vydavatelů s možností si je zahrát. Všude pak pobíhají hermani, kteří vám hry rádi vysvětlí. Dále pořádáme turnaje v deskových či karetních hrách o zajímavé ceny. A pokud nic nevyhrajete, máte pořád možnost si hry nakoupit v našem obchodě za fajn ceny.

Festival si moc užíváme a jsme rádi za každého návštěvníka, který k nám zavítá.
.
Aktuálně se blíží v termínu 4.-5. května 2024
.
.

O nás

TTGames vzniklo spojením několika nadšenců pro deskové hry. Hry nejen rádi hrajeme, ale také
o nich píšeme recenze, a prodáváme je jak v kamenném obchodě, tak i přes eshop.

Na trh chceme dostávat hry, které nás baví a u kterých věříme, že si zaslouží i českou lokalizaci.

Hrami prostě žijeme. TIME TO GAME!

Kontakty

info@ttgames.cz
Všeobecné informace
obchod@ttgames.cz
Objednávky
fakturace
B2B
Social media
sales@ttgames.cz
Foreign communications and orders
Tabletop Games
M-Car Otrokovice s.r.o.
Nerudova 588
76502 Otrokovice

IČ 07745796
DIČ CZ07745796
Otevírací doba
v pracovní dny
8:00 - 14:00 hod.